Teleport w/ Dj Loutka

Po výborném večírku Teleport s Djem Trávou máme pro Vás další lahůdku naší house scény!!

Dj Loutka všemi moc dobře známý matador české house scény který ví jak rozhýbat parket. Odehrál už spoustu akcí jak po celé České republice tak hlavně v klubech v Evropě a nejvíc v Amsterdamu ve všech prestižních klubech.Takže se můžeme těšit na pořádnou jízdu!

DJ Loutku lze po právu považovat za základní kámen české taneční scény. Nepočítáme-li jeho počátky v klubu Futurum, kde se jako dj věnoval více kytarovým a new wave projektům (jeho nejoblíbenější skupinou byli Duran Duran), byl Loutka u zrodu téměř všech důležitých momentů vzniku a vývoje české klubové scény. Po první house party v klubu Meloun byl neodvratně lapen house rytmy. Odjíždí do Amsterdamu, kupuje gramofony, mixpult, první desky a v neformálním seskupeni ToMaMi stojí u zrodu prvních party v české produkci.

V roce 1993 se stává spoluzakladatelem agentury Roxydust House Factory – dnes Roxydust – a společně s Jardou Krampolem a Petrem Hoškem startuje první pravidelné party v KD Ládví.

Rok 1994 je pro Loutku rokem zlomovým – DJ Joost Van Bellen ho zve do amsterdamského klubu Roxy, kde se zasluhuje o další prvenství, jako první český DJ vystupuje v zahraničním klubu V letech 94, 95 dostává v Amsterdamu angažmá takřka ve všech předních klubech (Chemistry, Mazzo, Paradiso, Richter, Waakzaamheid) a sbírá cenné zkušenosti,které ve spojení s jeho přirozeným hudebním talentem a citem pro atmosféru pasují Loutku na nejoblíbenějšího českého Dje.

V Praze nechybí na programu žádné větší party, objíždí taneční akce po celé republice, měl rezidentní noc v pražském klubu Radost FX a podílí se na produkci agentury Roxydust, která v roce 1996 rozjíždí Loutkovu rezidentní noc Shake v klubu Roxy. Shake se stává v prvních dvou letech fenoménem a Loutka pomalu, ale jistě legendou taneční scény. V rámci této noci, vůbec poprvé, zajistil program Shaku výhradně on.

Jeho djské sety jsou charakteristické nekonečným střídáním nálad – jeho souznění s tančícím publikem často působí až mysticky.

https://www.youtube.com/watch?…

Patrick Watson Vlastním jménem Patrik Pazdera,který se k djingu dostal ve třinácti letech (rok 2005), za pomocí počítače a virtual dj.Po 4 letech poznávání a zkoušení různých stylů,dostal možnost si zahrát v olomouckém klubu 15 minut club & pub,kde odstartovala jeho djská kariéra o tři roky později se stáva rezidentem olomouckého Atom Baru a o rok později byl přijat do Bassbeat crew,kde za pomocí kolegy a dobrého kamaráda DJe Mettika zdokonalovali hraní. Za dobu hraní se potkal na stagy s Českými i zahraničními dj's : Tomy DeClerque,Bryan Cox,Michal Breeth,Laydee Jane,Chriss Sadler,Orbith,Micha­el C,K.Sandra,Djane Denysa,DJane Jaqullin a mnoha dalšími.....

Booking Contact: patrikz14@seznam.cz http://www.mixcloud.com/…tsonPazdera/

Smashing Raver

Za mix se poprvé postavil v roce 1996 a dá se říct že patří k zakladatelům Prostějovské klubové scény, ve všech prostorech kde se dalo party udělat, tak tam ji udělal. Začátky byli pod silným vlivem Holandského Hardcore a Rave, takže tempo šplhalo až k 250 BPM. Pak se přes minimal techno hrávané také ze 4 gramofonů dostal z malími odbočkami přes Jungle, Hip Hop až k House music u které v roce 2000 zakotvil doteď. Zahrál si po boku celé řady českých House matadorů, jako jsou Bidlo, Loutka, Spejbl, Twix, Michael Burian, Chris Sadler, ze zahraničních pak například Afrika Bambata, Chris Chemist. Aktuálně od něj můžete slyšet od veselého club house přes Funky až po Deep House a Nu Disco. Doba se mění ale jeho motto je stejné: ,,Jsem tu poroto abych Vás pobavil a roztančil´´

http://www.mixcloud.com/…začal/36-am/?…

http://www.mixcloud.com/…začal/36-pm/?…

Dj Loutka,Patrick Watson Pazdera,Smashing Raver,Harry Junior

Start :22:00

Už bylo:04.04.2015