Kurzové a LIVE sázení

cech recko ve fotbale

Češi díky raketovému úvodu porazili Řecko, přiblížili se...

Vratislav - Čeští fotbalisté si připsali první výhru na mistrovství Evropy. Nad Řeckem zvítězili 2:1 a vrátili se do boje o čtvrtfinále. Vítězství výběru trenéra Michala Bílka zajistili v prvních šesti minutách zápasu Petr Jiráček s...

Češi prohráli s Řeckem. Nepomohl Fenin ani Baroš -

Česká rezerva bez trenéra Brücknera prohrála 0:1

Řecká Super League »» informace tabulka【2021/2022...

Řecká Super League je nejvyšší fotbalová soutěž v zemi, kterou hraje 14 týmů. Poslední mistrovský titul získal Olympiakos, který patří spolu s Panathinaikos mezi historicky nejlepší kluby v zemi .

ME ve fotbale | Přehled vítězů a nejúspěšnějších týmů...

Mistrovství Evropy ve fotbale 2021 bude již 16. evropským šampionátem, poprvé ho navíc budou pořádat víc než dva státy. Účast si vybojovalo čtyřiadvacet týmů, což je o dvacet účastníků více, než tomu bylo na prvním EURO v roce 1960.

Heinz: Do semifinále s Řeckem jsem nenastoupil kvůli Beránkovi...

V roce 2004 hrál Marek Heinz v životní formě. Ostravě pomohl k překvapivému titulu 19 góly jako nejlepší střelec ligy a na fotbalovém Euru v Portugalsku zářil i v roli žolíka. Proč vyčítá asistentovi trenéra Miroslavu Beránkovi, že...

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Vysvědčení hráčů proti Řecku: nejhorší byl brankář Čech...

Čeští fotbalisté porazili ve druhém utkání na Euru Řecko 2:1, čímž si udrželi naději na postup ze skupiny. Gólově se prosadili Petr Jiráček a Václav Pilař, naopak Řekům branku daroval Petr Čech.

Čech: Toužíme Řecko porazit, ještě nechceme domů -

Čeští fotbalisté musí k zachování postupové naděje zíksat proti Řecku alespoň bod

Mistrovství Evropy ve fotbale 2004 – Wikipedie

Mistrovství Evropy ve fotbale 2004, zkráceně též EURO 2004, pořádané asociací UEFA v Portugalsku, byla soutěž národních fotbalových týmů Evropy, které se na ni probojovaly z kvalifikace.

Slavné mistrovství očima vítězů: Češi byli nejlepší, i Řekové...

Famózní turnaj s překvapivým šampionem. Tak se i po sedmnácti letech mluví o fotbalovém mistrovství Evropy v Portugalsku. Český tým tam disponoval...

Řecko i Španělsko se zbarvily červeně. Čechy po návratu čeká...

České ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelskou mapu a mezi tmavě červené země se od pondělí zařadilo například Španělsko. Změna se dotkla i Čechy oblíbeného Řecka, mnohým navíc může způsobit komplikace.