Kurzové a LIVE sázení

egypt hokeji kodaň

Kodaň – Wikipedie

Kodaň (dánsky København, výslovnost: zvuk [kʰøb̥ənˈhaʊ̯ˀn]) je hlavní a největší město Dánska. Leží na východním pobřeží ostrova Sjælland a částečně na ostrově Amager.

slovensko adový v hokeji kodaň

Zájezdy do destinace Kodaň od 2 990 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 90 renomovaných CK a zarezervujte snadno online! ... Slovensko (224 754) Slovinsko (205 178) Rakousko (201 269) Egypt (197 447) Mauritius (178 693) Srí Lanka...

ševětín v hokeji kodaň

Kompletní program slovenské reprezentace na MS v hokeji v Dánsku. Slováci budou hrát na MS 2018 v Kodani se Švédy, Rusy či Slováky. Složení A-skupiny (Kodaň): Rusko, Švédsko, Česko, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko.

bohové v hokeji kodaň

Informace o hokeji. 82. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční od 4. května - 20. května 2018. Pořadatelskou zemí bude Dánsko, hrát se bude v hlavním městě Kodaň a v menším městě Herning.

poradie v hokeji kodaň

Vítězové mistrovství světa v ledním hokeji. Tabulka ukazuje přehled mistrů světa v ledním hokeji. První MS se pořádalo v roce 1920, a to jako součást zimních olympijských her. Pořádaní mistrovství světa v rámci olympiády trvalo až do roku...

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

washington v hokeji kodaň

Hokej 8. 5. 2018 Kodaň, Herning (Dán.) - Mistrovství světa. Skupina A (Kodaň): Rakousko - Slovensko 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) Česko - Švýcarsko 5:4 po nájezdech (1 ...

vikings hokeji kodaň

Dánská policie zadržela v pátek v Kodani trojici mužů, kterou podezřívá z přípravy teroristického útoku. Bližší podrobnosti o chystaném atentátu úřady podle agentury Reuters prozatím nezveřejnily.

roudnice v hokeji kodaň

7. 1. 2018 MS V Hokeji - Dánsko, během zájezdu Eurovíkend v Kodani. V době zájezdu do Kodaně bude začínat mistrovství světa v ledním hokeji. V Kodani máte možnost navštívit zápasy dne 5.

Osmifinále EL: Kodaň šla do vedení už po minutě, Ajax porazila...

Osmifinále Evropské ligy nabídlo první zápasy už od 19 hodin. Z těchto byl nezajímavější ten Kodaně a Ajaxu. Domácí se ujali vedení už v první minutě a nakonec vyhráli 2:1. Andrlecht si odvezl z hřiště Apoelu těsnou výhru 1:0.

ružomberok hokeji kodaň

MFK Ružomberok (celým názvem: Mestský futbalový klub Ružomberok) je slovenský fotbalový klub, který sídlí ve městě Ružomberok v Žilinském kraji. ... je švédský fotbalový záložník, který působil v dánském klubu FC Kodaň. ... Československo...