Kurzové a LIVE sázení

neplachov pro fotbal

Fotbal | Ac-buk

Fotbal se hraje na hrací ploše tvaru obdélníka. Délka musí být v rozmezí 90-120 m, šířka 45-90 m (pro mezinárodní utkání 100-110 ×64-75 m). Hrací plocha je vyznačena (obvykle bílými) čárami (max. šířka čáry 12 cm): pomezní čáry vymezují delší hranu h

TJ Sokol Neplachov

Bylo to dáno A týmem Čtyř Dvorů, který od deseti hodin hostil v derby Dobrou Vodu a jelikož uspěl, měl B tým hozenou rukavici. Soupeřem jím byl Neplachov, který se pomalu ale jistě přibližuje posledním místům v tabulce. První poločas byl herně vyrovn

Buk : TJ Sokol Neplachov | TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí, z.s.

I.B třída mužů - sk. 2019/2020 1.kolo 9.11.2019 14:00. Buk. 1 : 2

- OFSČeské Budějovice - Football association of ...

OFSČeské Budějovice: Nám. Přemysla Otakara II č.33, České Budějovice Tel: 387 312 807 Fax: 387 312 807

TJ Sokol Neplachov - Slavoj Srubec "A" 3 : 0 (1 : 0) Střelci : Blažek, Švec Petr, Dušák Martin ... tabulky, A tým Srubce. Oba týmy již věděli, že bez ohledu na výsledek sestupují, a tak se očekával otevřený fotbal od obou týmů... V brance Srubce se n

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

- Adresář trenérů ČMFS - Football association of ...

Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic

Fotbal - online přenosy a výsledky, české i zahraniční ...

Výsledky, online přenosy, vše o fotbalistech, přestupech i klubech. Fortuna liga, Premier Leaugue, Serie A, La Liga, Bundesliga, velké fotbalové události, MS ...

TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Neplachov, 12.kolo ...

V 31. minutě přišla individuální akce Tomáše Hindyho, který si po nákopu doběhl pro balón do volného prostoru a pak si to odvážně namířil do šestnáctky domácích, kde byl podražen. Rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop, který zkušeně proměnil stope

TJ Sokol Neplachov - TJ Hluboká nad Vltavou B, 25.kolo ...

Půle pro Hlubokou. V posledním domácím utkání na parádně zavlaženém hřišti čekal Neplachov druhý tým tabulky – Hluboká. Favorit byl tedy jasný a hosté to potvrzovali hned v úvodu. Už ve 3. minutě poslal Procházka přesný balón za obranu a kapitán host