projektil hokeji bratislava

SBA 3:2 SLA |ŠK Slovan Bratislava - SK Slavia Praha ...

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Dávid Holman. 74 Hodně prostoru měl kolem sebe Bořil, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu, jenomže jeho projektil se stočil hodně daleko vedle bližší konstru

LIVE: Colorado Avalanche– Detroit |

Sledujte hokejovú NHL 2017/18 v priamom prenose na TV Tipsport naživo. Online prenos zápasu Colorado Avalanche – Detroit Red Wings naživo. Sledujte NHL live a stavte si na svojho favorita bez rizika prehry! National Hockey League live stream online.

Slovan Bratislava live Archivy - Liga Online

Slovan Bratislava futbol Huste TV, live online prenos, stream Slovan Bratislava futbol online Zde můžete […] 10 měsíci ago . 244 Views. Random Articles. 0. Basketbal. liga online. NBA Basketball Live Stream. 0. Tenis. liga online. Petra Kvitová onlin

Online textový přenos Česko - USA - MS v hokeji

Prodloužení nabídlo hodně bruslivý hokej, oba týmy měly hodně střeleckých příležitostí, ale Američanům hrála do karet přesilovka, kvůli které čeští hráči nemohli hrát naplno. Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, budou následovat samostatné nájezdy! B

PIS 5:3 CGD | IHC Králové Písek - China Golden Dragon (2 ...

Jinak se dá hokej přirovnat k hezké české holomajzně. 48:25. Z Hanusovy hole vylétl tradičně tvrdý projektil. Han zasáhl hbitě. 47:30. Bláhův pokus vylekal domácího Kříže, ale stav se nemění. 45:32. Písek právě vstřelil branku! ... Bratislava Capital

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

SBA 0:2 AST | HC Slovan Bratislava - Barys Nur-Sultan (KHL ...

Československá stopa v utkání Jan Buchtele (SBA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:46 Jakub Štěpánek (SBA) 21 zákroků, 2 góly, 95,45% Tomáš Voráček (SBA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:44 Lukáš Kašpar (SBA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:12

SBA 4:6 NIZ | HC Slovan Bratislava - Neftěchimik ...

HC Slovan Bratislava - Neftěchimik Nižněkamsk (KHL) 4:6 | Oficiální stolní kalendář českého hokeje pro rok 2020

Sledujte zámorskú hokejovú NHL 2017/18 na TV Tipsport naživo. Online prenos zápasu Dallas Stars – Vancouver Canucks naživo. Stavte si na svojho favorita!

SPM 4:1 SBA | Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava (KHL ...

Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava (KHL) 4:1 | To už je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný večer! Někdy příště se budu těšit opět na počtenou.

HCŠKODA PLZEŇ | PLZ - SLO 4:5sn - První prohra přišla v ...

Plzeň - Utkání plné napětí, osobních soubojů a hlavně branek, měla možnost vidět plzeňská ČEZ Aréna. K boji o první místo v divizi přijel Slovan Bratislava. Ačkoliv v první minutě měli indiáni možnost trestného střílení, celý zápas doháněli dvoubrank