Německo | | Mistrovství světa v ledním ...

Německo na světové úrovni charakterizují výkonnostní výkyvy. Vlažné výsledky střídají nečekané úspěchy a obráceně. Německý hokej a jeho hráči jsou ale dlouhodobě na vzestupu a proto od Němců můžeme čekat v blízké budoucnosti zajímavé výsledky.

Slovensko vs. Německo | Sestřih MS 2019

slovensko vs. německo slovensko německo hokej ms 2019 slovensko 2019 ms hokej slovensko česko německo kanada hokej česko hokej nhl hokej cesko rusko ms v hokeji 2010 ms v hokeji 2018 ms v ...

Historiečeského hokeje | Český hokej

V roce 1948 mu chyběl ke konečnému vítězství jediný gól. V roce 1968 jeden bod navíc. V roce 1976 přišel o zlato pár minut před koncem rozhodnujícího utkání se Sovětským svazem. Největšího vítězství v historii dosáhl český hokej navíc v turnaji, na k

Česko vs Německo | ŽIVĚ | MS v hokeji 2019 | Sport Dnes

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2019 Česko vs Německo ŽIVĚ čtvrtfinále 23. 5. 2019 ve 20.15 hod Sledujte živě na stanici ČT4 SportOnline

Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...

MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Záznamy utkání MS v hokeji 2019 – MS v hokeji 2019 – ČT ...

Nejnovější články z rubriky Záznamy utkání MS v hokeji 2019 MS v hokeji 2019 na sportovním webu České Televize

Rusko - Německo | ONLINE hokej | 31.12.2019 15:00 | MS ...

Hokej online, MS hokej 20, skupina B, 31. 12. 2019 15:00 . Rusko - Německo 6:1. Minuta Min. Tým Hráč Akce

MS v hokeji 2020 -Česko - Německo bus

1 x vstupenkaČesko - Německo. 1 x cestovní pojištění. 1 x infobalíček. 1 x mapka. infoservis. služby delegáta. platbu je možné rozložit na zálohu 1 500 Kč/os do 5ti pracovních dní od objednání a doplatek 30 dní před zájezdem

MS v hokeji 2020:Česko - Německo |

Souhlasím, aby Premier Sport Tour, s. r. o. (IČ: 46 219 455) a HOCKEY TOUR s. r. o. (IČ: 51 244 004) zpracovávali mé osobní údaje za účelem příležitostného informování o novinkách, speciálních akcích a reklamních nabídkách.

Trenérské licence | Český hokej

Výkonný výbor schválil herní systémy soutěží v sezóně 2020/21 (05.06.) Výkonný výbor Českého hokeje schválil realizační týmy reprezentací (05.06.) #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Základní gymnastika hokejisty (05.06.) Vítěz Zlaté hokejky 2020 bud