Kurzové a LIVE sázení

trestné střílení lední hokej – wikipedie

Karel Gut - Uniepedie
Trestné střílení (lední hokej) Trestné střílení se ukládá za porušení níže uvedených pravidel způsobem, že kotoučem položeným rozhodčím na střední bod vhazování hraje určený hráč, který se pokusí vstřelit brankáři provinivšího se mužstva branku, přič
Hokej |
Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! ... Nařízené trestné střílení s jistotou proměnil a hosté se tak dostali do těsného vedení. Na začátku druhé třetiny měli hosté jednu z mnoha přesilových her, které jim domácí až příliš lehce
Godla vychytal Kladnu první výhru ... - Hokej.guru
Poprvé v sezóně vyšly naprázdno Vítkovice. První velkou možnost proti Kometě přitom domácí měli, Šimon Stránský ovšem neproměnil trestné střílení. V první třetině tak dvakrát udeřili hosté, o obě trefy se postaral Martin Zaťovič.
J Vítkovice - J Zlín, 22.09.2017 | - web českého ...