Kurzové a LIVE sázení

vrzal hra fotbal

Sigma se dál topí v sestupových vodách, tentokrát prohrála ...

Zlepšená hra v závěrečných dvaceti minutách pomohla Zbrojovce k tlaku, který přinesl vyrovnání. Po kolmé přihrávce se dostal za obránce v 76. minutě Škoda a odvrátil porážku Brna. V dramatickém závěru měla Jihlava ještě dvě solidní šance. Hronkovu st

Reportáž ze zápasu 1. FK Příbram - Dukla Praha: statistiky ...

Opatrný fotbal se Pražanům naopak málem nevyplatil ve 24. minutě, když se k centru dostal na zadní tyči nestřežený Danoski, ale prudká hlavička postrádala mířící hodnoty. Nepřesnosti a zatažená hra vlastně ani nemohly nabídnout množství výraznějších

| fotbal

Máme tady konec dnešního zápasu, Spartak Moskva si odváží tři body za výhru 1:0. V prvním poločase byli lepší hosté, kteří více tvořili a byli více aktivnější. Jejich aktivita vyústila v první branku, o kterou se ve 42. minutě postaral Fernando. Jenž

Ondřej Vrzal – Wikipedie

Ondřej Vrzal (* 1. března 1987 v Praze) je český fotbalový obránce, hráč klubu FK Dukla Praha. Nastupuje na postu levého obránce. Nastupuje na postu levého obránce. Obsah

Neflákal jsem se, neseděl u počítače, vzpomíná Vrzal na ...

Jako kluk poprvé okusil fotbalový svět na škvárových hřištích pražského klubu z Libuše. Dotáhl to přes angažmá v Plzni až do Dukly Praha, kde patří mezi platné hráče klubu. Ondřej Vrzal vzpomíná na své začátky v jednom z tradičních klubů z české metr

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

SK Slavice - Fotbal - Jaro 2015 - muži

rozhodčí: Vrzal Vlastimil. komentář: ... Možná i proto jsme přistoupili k utkání vlažně a snad jen prvních deset minut zápasu se hrál z naší strany fotbal. Potom se hra na obou stranách zvrhla ve spoustu nepřesností a osobních soubojů. Náznaky šancí

Překvapení se zrodilo ve Starči - Třebíčský deník

Třebíčsko – Důležité vítězství, výhra lídra, první jarní porážka a pokračující trápení. Takové bylo 17. kolo I. B třídy pro týmy z Třebíčska. Fotbalisté Starče překvapivě porazili favorizovaný Beranov. Vedoucí celek skupiny B z Rapotic splnil roli fa

Výsledky 2019-2020 - Blatnáfotbal – Blatnáfotbal

celkem pohledný fotbal. Ve druhé půli se do hry dostali dorostenci a kluci z béčka, fungovali velmi dobře. Celkově jsem byl spokojený, kromě inkasované branky v samém závěru, kdy jsme byli nedisciplinovaní.“ ————————— TJ Blatná – FC ZVVZ Milevsko 1:1

Hrajte Fotbal Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!

Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!

SK Mladé

Zápas jsme vyhráli 5:2. Prosadili se Vítek, König, Vrzal a Linhart 2x. Nutno podotknout, že kluci dostali za úkol nový herní systém, který do puntíku dodrželi, a myslím si, že fotbal byl pohledný ale hlavně účelový.