Kurzové a LIVE sázení

vyhlášení hokej bazar

Hokej, bruslení bazar -
Kategorie Hokej, bruslení - bazar. Vybírejte z 3 901 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
Koronahyenismus - Blog
Tak, jako se postupně šíří koronavirus po vlastech českých a moravských, tak se po nich rozlézá i to, co lze nazvat jako „koronavirový hyenismus“. Projevuje se obvykle mimořádnou necitlivostí a bezohledností k druhým.
Bloger roku 2018: pozvánka na slavnostní vyhlášení - Blog ...
Milé kolegyně, milí kolegové, ani letos nemůžeme vynechat oficiální vyhlášení vítězů a předávání cen - a proto vás zveme na slavnostní uzavření ankety Bloger roku 2018.
Zabití bez soudu je vražda, nic víc - Blog
Nesdílím nadšení nad vraždou íránského velitele. Krátkozrakost takového konání nás všechny snižuje na úroveň teroristů. Navíc je naivní si myslet, že se nenajde za zavražděného náhrada. Navíc nové koště mnohem více mete.
HOCKEY BAZAR - Druhá šance
Nabízíme hokejové vybavení z druhé ruky ve výborném nebo dokonce v zánovním stavu. Nabízíme i nové zboží, které je z výprodejů z celého světa.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Czexit?! - Blog
Aktuálně se u nás rozehrála taková hra: Uměle si vyrob a zastřel svého nepřítele. Tím nepřítelem se pro část společnosti stal Czexit. Tohle není text ani na podporu Czexitu, ani proti němu. Tohle je o uvádění mýtů na pravou míru.
Represe a dezinformace tyrana Prymuly - Blog
Vždyť lidé dělají, co mohou. Ulice se vyprázdnily a lidé dodržují svépomocí i nařízení o povinných rouškách, i když jich je nedostatek. V situaci, kdy kvůli Babišovi nedostatek ochranných prostředků i pro zdravotní personál, mi toto vyhlášení připadá
Zelený úděl – cesta ke zmaru a nové totalitě - Blog
Evropský zelený úděl by přinesl dávno nevídané sešněrování a ideologické podmanění hospodářství, masivní omezení svobody, likvidaci zbytků suverenity členských států, astronomické náklady, zaostávání EU oproti zbytku světa.
Pedagogická komora připravuje vyhlášení stávkové ...
Proto vedení spolku Pedagogická komora začalo připravovat vyhlášení stávkové pohotovosti ve školách. Nejčastější důvody odchodu učitelů ze školství (MŠMT) Pedagogická komora nejprve zveřejnila otevřený dopis politikům za záchranu českého školství, kt
- Diskuse
Řadit diskuse podle data posledního příspěvku / podle času založení komentáře / podle počtu příspěvků / podle komentářů, kde jsem reagoval(a) * / moje komentáře na které někdo reagoval * * tato volba je dostupná pouze přihlášeným čtenářům